CHCI ZAČÍT CVIČIT

skupinovky

SKUPINOVÉ LEKCE

Power JÓGA

STOP bolesti zad. Představuje dynamický styl cvičení jógy.

V lekci dochází k protažení svalových skupin, které jsou běžně zkrácené, tvarují se problémové svalové partie, upravuje se množství podkožního tuku a účinně se vyrovnává svalová nerovnováha.

Pomáhá proti bolestem zad. Lekce je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Tabata

Trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonost a vzhled postavy.

Cvičení se skládá z 20 sekundových intervalů, kdy se cviky provádějí na 100 % možnosti těla. Přestávky mezi cvičením jsou 10 sekundové.

Cvičení je krátké, ale velmi intenzivní. Trénink je vhodný i pro začátečníky.

Kruhový trénink

Vysokointenzivní intvervalové cvičení, při kterém se na 10-15 stanovštích postupně procvičí celé tělo. Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se po sobě vždy procvičovala jiná partie. 

Základní interval je 30 sekund, po kterých následuje krátká, standardně 10-15 vteřinová, pauza na přesun na další stanoviště.

Během jednoho tréninku se všechna stanoviště projdou cca 3 – 4 x. 

Kruhový trénink je komplexní. Rozvíjí se všechny dovednosti, které sportovec může potřebovat – od vytrvalosti, obratnosti a výbušnosti až po sílu.

Název kruhový trénink je odvozen z rozpoložení jednotlivých stanovišť, která jsou uspořádané do kruhu.

Crosstraining

Crosstraining je velmi komplexní cvičení. Rozvíjí kardiorespirační vytrvalost (vydržíte déle s dechem), výdrž, pružnost, sílu, rychlost a výbušnost, koordinaci, a rovnováhu, hbitost a přesnost pohybu.

Crosstraining využívá kombinace funkčních vícekloubových cviků, které se provádí o vysoké intenzitě a které se neustále se obměňují. Tělo tak nemá příležitost se adaptovat na trénink.

Trénink je velmi náročný a cvičit by měl pouze někdo, kdo má solidní fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav.

TRX

TRX buduje hmotu a zlepšuje funkčnost svalů. Je to unikátní závěsný systém, který slouží ke cvičení s vlastní vahou těla.

Zátěž si každý přizpůsobuje nastavením závěsných pásů, kdy dochází k různé intenzitě zátěže při cvičení konkrétního cviku. Postupně takto jde procvičit všechny svalové partie.

Cvičení na TRX buduje sílu, rovnováhu, aktivuje tělesné jádro a zlepšuje flexibilitu a je velmi účinné. Výsledky se projevují ve velmi krátké době.

 

Spartan training

Cvičení s prvky crossfitu a tabaty zaměřené na zvládnutí překážkových závodů typu Spartan race. 

Tréninků se může zúčastnit kdokoliv, není podmínkou být členem STG Opava nebo běhat OCR závody.

Lekce jsou vhodné pro pokročilé, ale také pro začátečníky. Obtížnost tréninku je vždy přizpůsobena aktuální kondici cvičících.

BODYPUMP

Tréninkový program s nakládací činkou, který velmi rychle vyrýsuje a posílí celé vaše tělo.

Lekce je zaměřena na budování svalů, zlepšení vytrvalosti a rozvoj všeobecného kondičního i pohybového základu.

Během jedné hodiny procvičíte všechny hlavní svalové skupiny. To vše za doprovodu úžasné, silně motivující hudby.

Zátěž na tyč se volí podle vaší vlastní momentální fyzické kondice, lekce je tedy vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

JUMPING

Dynamická fitness aktivita prováděná na speciálně vyvinutých, originálních Jumping® PROFI trampolínách!

Komplexní cvičení, které posiluje tělo i mysl je určené všem věkovým kategoriím – ženám, mužům i dětem.

Program Jumping zahrnuje kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamický sprint, balancování, silové prvky a závěrečný strečink. V průběhu cvičení jsou zaktivovány hluboké zádové svaly, břišní svaly i svaly pánevního dna.

Lekce je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Přijď a užij si Jumping® u nás.

Kruháč na MAX

Vysokointenzivní intvervalové cvičení, při kterém se na 10-15 stanovištích postupně procvičí celé tělo. Pokud jede každý na 100% svého maxima, tak může být velký rozdíl v počtu opakování během daného intervalu.

Aktivní sportovec je schopen udělat i několikanásobně více opakování než začátečník, ale výhra je to oboustranná. Každý si posouvá své maximum a každý si může sáhnout na své pomyslné dno.

Kruhový trénink je komplexní. Rozvíjí se všechny dovednosti, které sportovec může potřebovat – od vytrvalosti, obratnosti a výbušnosti až po sílu.

30 MINUT BŘICHO

Nechceš cvičit sám břicho? Začni na něm makat s Davidem.

30-ti minutový trénink břicha s Davidem je zaměřený na budování silného středu těla. Břicho je propojení mezi spodní a horní části těla, odvíjí se od něj síla ostatních partií.

Lekce je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

CVIČENÍ MAMINEK S DĚTMI

Pozitivně naladí maminky i děti.

Cvičení je určené pro maminky od ukončeného šestinedělí při normálním porodu a při císaři minimálně po 3 měsících, samozřejmě po konzultaci s lékařem.

Určené pro všechny maminky které mají chuť se odreagovat od každodenních povinností, a které pro své děti již od mala chtějí to nejlepší a to správný a vedený pohyb! 

Cvičení probíhá zábavnou formou, jak pro děti tak pro maminky. 

BŘICHO - NOHY - ZADEK

Mějte krásné břicho, nohy a zadek!

Speciální skupinové lekce pro pevné břicho a pěkné pozadí. Silově intervalový trénink pro posílení a prokreslení Vašeho těla se zaměřením na dané partie, díky využití různých cvičebních pomůcek dosáhneme maximálního zapojení.

Lekce je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.